Schoonmaakrooster

Hallo Dames,

Onderstaand het schoonmaakrooster 2017/2018. Eerstgenoemde in de groep is contactpersoon en zorgt voor de organisatie in de schoonmaakweek.
In enkele groepen zitten nieuwe mensen, willen jullie als contactpersoon deze mensen inlichten hoe de gang van zaken is.

In de werkkast hangt een lijst met alle groepen, willen jullie persoonlijk aftekenen als je schoongemaakt hebt.

Namens Sportvereniging Zenderen Vooruit wederom hartelijk dank voor jullie medewerking

            °°°SVP bij verhindering zelf voor vervanging zorgen°°°

 

Indeling schoonmaakrooster seizoen 2017/2018

Groep 1 Groep 2 Groep 3
Ilse Hoek Marleen Wijnstra Renate Mensink
Marielle Oude Voshaar Annet Kosse Audrey Overklift
Simone Tinselboer Hetty Huurneman Karin Elzinga
Nancy Elferink Wilke Geerdink Bettine Elzink
13-12-2017 20-12-2017 03-01-2018
25-04-2018 02-05-2018 09-05-2018
     
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Gonny Kolenbrander Jeanet Oude Rengerink Jeanet in ‘t Veld
Conny Brus Suzanne Koelen Wilma Meijer
Dianne Kruiper Marie-Ceciel Oude Rengerink Chantal Kamphuis
Fabienne Bartelink Sandra Kuiphuis Ilona Rikmanspoel
10-01-2018 06-09-2017 13-09-2017
16-05-2018 17-01-2018 24-01-2018
  23-05-2018 30-05-2018
     
Groep 7 Groep 8 Groep 9
Nancy ter Wal Annemarie Paus Agnes Roetgerink
Ellen Oude Breuil Linda Melenhorst Ida Demmer
Monique Dahlhaus Danielle Hakobian Moniek Ganzeboom
Chantal Jansen Marion van Dienst Chantal Gierveld
20-09-2017 27-09-2017 04-10-2017
31-01-2018 07-02-2018 14-02-2018
06-06-2018 13-06-2018 20-06-2018
     
Groep 10 Groep 11 Groep 12
Monique Mossel Renate Olthof Miranda Vossenbeld
Cindy Diepenmaat Renate ten Broeke Irene Vreeman
Heidi Leushuis Esther ten Dam Karin Wermelink
Ine Olthof Elise Breteler Mariska Platenkamp
    Miranda Pol
11-10-2017 18-10-2017 16-11-2016
21-02-2018 28-01-2018 5-4-2017
27-06-2018    
     
Groep 13 Groep 14 Groep 15
Martine Lansink Marion Hannink Monique Boswerger
Karen Feldman Saskia Assink Martijntje Ruiz
Miralde Nijenhuis Iris Raamsteeboers Geri Nijhuis
Melanie Horstman Inge Wolbers Mireille Schulten
01-11-2017 08-11-2017 15-11-2017
14-03-2018 21-03-2018 28-03-2018
     
Groep 16 Groep 17 Groep 18
Karin Annink Annet Stamsnijder Wilma Hakkenbroek
Mariska Moller Nicole Horstman Annechien Aardema
Jolanda Hoek Miriam Raassing Renate Kosse
Esther Nollen Petra Lutke Schipholt Anne Egberts
  Silvia Smit  
22-11-2017 29-11-2017 06-12-2017
04-04-2018 11-04-2018 18-04-2018