Schoonmaakrooster

Hallo Dames,

Onderstaand het schoonmaakrooster 2016/2017. Eerstgenoemde in de groep is contactpersoon en zorgt voor de organisatie in de schoonmaakweek.
In enkele groepen zitten nieuwe mensen, willen jullie als contactpersoon deze mensen inlichten hoe de gang van zaken is.

In de werkkast hangt een lijst met alle groepen, willen jullie persoonlijk aftekenen als je schoongemaakt hebt.

Namens Sportvereniging Zenderen Vooruit wederom hartelijk dank voor jullie medewerking

            °°°SVP bij verhindering zelf voor vervanging zorgen°°°

 

Indeling schoonmaakrooster seizoen 2016/2017

Groep 1 Groep 2 Groep 3
Ilse Hoek Marleen Wijnstra Renate Mensink
Marielle Oude Voshaar Annet Kosse Audrey Overklift
Sylvia ten Tusscher Hetty Huurneman Karin Elzinga
Nancy Elferink Wilke Geerdink Bettine Elzink
18-1-2017 7-9-2016 14-9-2016
24-5-2017 25-1-2017 1-2-2017
  31-5-2017 7-6-2017
     
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Gonny Kolenbrander Jeanet Oude Rengerink Jeanet in ‘t Veld
Conny Brus Suzanne Koelen Wilma Meijer
Dianne Kruiper Marie-Ceciel Oude Rengerink Chantal Kamphuis
Fabienne Bartelink Sandra Kuiphuis Ilona Rikmanspoel
21-9-2016 28-9-2016 5-10-2016
8-2-2017 15-2-2017 22-2-2017
14-6-2017    
     
Groep 7 Groep 8 Groep 9
Nancy ter Wal Annemarie Paus Agnes Roetgerink
Ellen Oude Breuil Linda Melenhorst Ida Demmer
Monique Dahlhaus Marije Roelink Moniek Ganzeboom
Chantal Jansen Marion van Dienst Chantal Gierveld
12-10-2016 19-10-2016 26-10-2016
1-3-2017 8-3-2017 15-3-2017
     
Groep 10 Groep 11 Groep 12
Monique Mossel Renate Olthof Miranda Vossenbeld
Cindy Diepenmaat Renate ten Broeke Irene Vreeman
Heidi Leushuis Esther ten Dam Karin Wermelink
Ine Olthof Elise Breteler Hannie Boers
2-11-2016 9-11-2016 16-11-2016
22-3-2017 29-3-2017 5-4-2017
     
Groep 13 Groep 14 Groep 15
Martine Lansink Marion Hannink Monique Boswerger
Karen Feldman Saskia Assink Martijntje Ruiz
Miralde Nijenhuis Iris Raamsteeboers Geri Nijhuis
Melanie Horstman Inge Wolbers Mireille Schulten
23-11-2016 30-11-2016 7-12-2016
12-4-2017 19-4-2017 26-4-2017
     
Groep 16 Groep 17 Groep 18
Karin Annink Annet Stamsnijder Wilma Hakkenbroek
Mariska Moller Nicole Horstman Annechien Aardema
Carola Heuven Miriam Raassing Renate Kosse
Esther Nollen Petra Lutke Schipholt Anne Egberts
14-12-2016 4-1-2017 11-1-2017
3-5-2017 10-5-2017 17-5-2017