(Concept)indeling jeugd voorjaar 2018

JO19-1 (4e klasse) Voorkeurstijd   MO17-1 (2e klasse) Voorkeurstijd
Rood Zwart JO19-2 12:45   ATC'65 MO17-1 13:30
Wilhelminaschool JO19-2 14:30   BWO MO17-1 12:30
Vogido JO19-3 14:30   Bon Boys MO17-1 13:00
Achilles '12 JO19-3 14:15   FC Trias MO17-1 15:00
Sparta E. JO19-2 14:30   Berghuizen MO17-1 14:30
Zenderen Vooruit JO19-1 14:30   Luctor Et Emergo MO17-1 12:45
SDC '12 JO19-5 14:30   Almelo MO17-1 15:00
Oldenzaal JO19-2 14:30   Avanti W. MO17-2 13:00
ATC'65 JO19-7 12:00   Excelsior'31 MO17-2 11:00
Heracles avc JO19-2 14:30   Losser MO17-2 14:30
DSVD JO19-2 15:00   SVO Twickel MO17-1 13:30
      Zenderen Vooruit MO17-1 13:00
JO15-1 (3e klasse) Voorkeurstijd   JO13-1 (4e klasse) Voorkeurstijd
NEO JO15-3 12:00   MVV '29 JO13-2 9:30
Rood Zwart JO15-2 11:15   Heracles avc JO13-3G 10:45
ATC'65 JO15-4 11:30   Oranje Nassau JO13-4 8:30
HSC '21 JO15-2 13:00   DETO JO13-2 11:00
TVO JO15-1 13:00   La Première JO13-1 11:00
Haaksbergen JO15-1 10:00   DOS '37 JO13-2G 9:15
Achilles '12 JO15-2D 11:00   Bornerbroek JO13-2 11:15
Barbaros JO15-1 13:15   Excelsior'31 JO13-3 8:30
Hoeve Vooruit JO15-1 13:30   Zenderen Vooruit JO13-1 11:30
Sparta E. JO15-3 12:30   PH JO13-3 8:45
Zenderen Vooruit JO15-1 13:00   Tukkers De JO13-3 11:30
Twenthe JO15-3 12:45   Victoria '28 JO13-5G 11:00
MO13-1 (2e klasse) Voorkeurstijd   JO11-1 (4e klasse) Voorkeurstijd
SVZW MO13-1 9:30   NEO JO11-6 9:30
Stevo MO13-1 11:15   SVZW JO11-3 8:30
Oranje Nassau MO13-1 10:30   De Zweef JO11-5 11:00
Luctor Et Emergo MO13-1 10:00   Borne JO11-2 9:00
DETO MO13-1 9:30   De Tubanters1897 JO11-5 9:45
Juventa '12 MO13-1 10:00   DES JO11-4 10:00
Excelsior'31 MO13-2 8:30   Excelsior'31 JO11-6 9:30
TVC '28 MO13-1 8:45   Excelsior'31 JO11-7 10:30
GFC MO13-1 11:00   Zenderen Vooruit JO11-1 10:15
ASV '57 MO13-1 10:30   PH JO11-6 8:45
Zenderen Vooruit MO13-1 11:30   Almelo JO11-5 9:00
PH MO13-1 10:00      
JO9-1 (5e klasse) Voorkeurstijd      
NEO JO9-7 8:30      
Fleringen JO9-1 9:00      
MVV '29 JO9-2 9:00      
Heracles avc JO9-4 8:30      
Oranje Nassau JO9-5 9:30      
Luctor Et Emergo JO9-3 9:00      
Achilles '12 JO9-5 8:30      
UD W. JO9-2G 9:00      
Sparta E. JO9-13 9:00      
Tukkers De JO9-2G 9:00      
Zenderen Vooruit JO9-1 9:00      
Enter JO9-3 9:00