Programma HB

Team Week 39 Thuis Uit Aanvang Sporthal
B1-jeugd Donderdag 28 september Zenderen Vooruit DB1 Olympia HGL DB1 18.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 1 Zaterdag 30 september Stevo DS 1 Zenderen Vooruit DS1 19.30 De Ransuil, Geesteren
Dames 2 Zondag 1 oktober Hacol'90 DS3 Zenderen Vooruit DS2 15.10 Vondersweijde, Oldenzaal
C1-jeugd Zondag 1 oktober Stevo DC2 Zenderen Vooruit DC1 09.30 De Ransuil, Geesteren
D1-jeugd Zondag 1 oktober Combinatie '64 D3 Zenderen Vooruit D1 09.55 De Fakkel, Losser
E1-jeugd Zondag 1 oktober D.S.V.D. E3 Zenderen Vooruit E1 09.55 t Hoge Vonder, Deurningen
           
Team Week 40 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 7 oktober Zenderen Vooruit DS1 T.V.O. DS1 20.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 7 oktober Zenderen Vooruit DS2 Combinatie '64 DS3 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zaterdag 7 oktober De Lutte DB1 Zenderen Vooruit DB1 19.00 De Luttermolen, De Lutte
D1-jeugd Zondag 8 oktober Zenderen Vooruit D1 Olympia HGL D3 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 8 oktober Zenderen Vooruit E1 Olympia HGL E3 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 41 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Woensdag 11 oktober Bornerbroek DMW1 Zenderen Vooruit DMW1 19.00 IISPA, Almelo
Dames 1 Zondag 15 oktober Hacol '90 DS1 Zenderen Vooruit DS1 14.00 Vondersweijde, Oldenzaal
Dames 2 Zondag 15 oktober Borhave DS2 Zenderen Vooruit DS2 15.40 t Wooldrik, Borne
B1-jeugd Zondag 15 oktober Zenderen Vooruit DB1 D.S.V.D. DB1 13.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
C1-jeugd Zondag 15 oktober Borhave DC3 Zenderen Vooruit DC1 10.00 t Wooldrik, Borne
D1-jeugd Zondag 15 oktober Avanti Wilskracht D3 Zenderen Vooruit D1 11.25 De Brug, Enschede
           
Team Week 42 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 19 oktober Zenderen Vooruit DMW1 D.S.V.D. DMW2 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
           
Team Week 43 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 28 oktober Zenderen Vooruit DS1 Bentelo DS2 20.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 28 oktober Zenderen Vooruit DS2 E.H.C. '95 DS2 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zondag 29 oktober Stevo DB1 Zenderen Vooruit DB1 11.55 De Ransuil, Geesteren
C1-jeugd Zondag 29 oktober Zenderen Vooruit DC1 Avanti Wilskracht DC2 11.25 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 29 oktober Zenderen Vooruit D1 Bentelo D2 10.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 29 oktober Zenderen Vooruit E1 B.W.O E2 09.45 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 44 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Dinsdag 31 oktober W.H.C. DMW1 Zenderen Vooruit DMW1 21.00 De Marke, Hengevelde
Dames 1 Zaterdag 4 november B.W.O. DS1 Zenderen Vooruit DS1 20.00 t Hoge Vonder, Deurningen
Dames 2 Zondag 5 november B.W.O. DS3 Zenderen Vooruit DS2 13.35 t Hoge Vonder, Deurningen
B1-jeugd Zondag 5 november Borhave DB1 Zenderen Vooruit DB1 13.45 t Wooldrik, Borne
C1-jeugd Zondag 5 november Bornerbroek DC2 Zenderen Vooruit DC1 12.20 IISPA, Almelo
D1-jeugd Zondag 5 november B.W.O. D1 Zenderen Vooruit D1 10.20 t Hoge Vonder, Deurningen
E1-jeugd Zondag 5 november Bornerbroek E2 Zenderen Vooruit E1 09.00 IISPA, Almelo
           
Team Week 45 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 11 november Zenderen Vooruit DS1 E&O DS2 19.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zondag 12 november Zenderen Vooruit DB1 W.H.C. DB1 11.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 12 november Zenderen Vooruit D1 Bornerbroek D2 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 12 november Zenderen Vooruit E1 Avanti Wilskracht E3 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 46 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zondag 19 november Combinatie '64 DS1 Zenderen Vooruit DS1 12.55 De Fakkel, Losser
B1-jeugd Zondag 19 november Avanti Wilskracht DB1 Zenderen Vooruit DB1 13.55 De Brug, Enschede
C1-jeugd Zondag 19 november Combinatie '64 DC3 Zenderen Vooruit DC1 11.40 De Fakkel, Losser
D1-jeugd Zondag 19 november Dynamiek D2 Zenderen Vooruit D1 10.25 De Mossendam, Goor
E1-jeugd Zondag 19 november Combinatie '64 E3 Zenderen Vooruit E1 10.45 De Fakkel, Losser
           
Team Week 47 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 23 november Zenderen Vooruit DMW1 Langeveen DMW1 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 1 Zaterdag 25 november Zenderen Vooruit DS1 Borger DS1 20.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 25 november Zenderen Vooruit DS2 D.H.V. DS2 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zondag 26 november Olympia HGL DB1 Zenderen Vooruit DB1 12.40 Veldwijk, Hengelo
C1-jeugd Zondag 26 november Zenderen Vooruit DC1 Dynamiek DC1 11.40 t Wooldrik, Borne Hal 2
D1-jeugd Zondag 26 november Zenderen Vooruit D1 W.H.C. D2 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 2
E1-jeugd Zondag 26 november Zenderen Vooruit E1 D.S.V.D. E3 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
           
Team Week 48 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 2 december R.S.C. DS1 Zenderen Vooruit DS1 20.30 t Trefpunt, Weerselo
C1-jeugd Zaterdag 2 december De Lutte DC1 Zenderen Vooruit DC1 17.00 De Luttermolen, De Lutte
D1-jeugd Zaterdag 2 december De Lutte D1 Zenderen Vooruit D1 16.15 De Luttermolen, De Lutte
E1-jeugd Zaterdag 2 december Olympia HGL E3 Zenderen Vooruit E1 17.45 Veldwijk, Hengelo
Dames 2 Zondag 3 december De Tukkers DS3 Zenderen Vooruit DS2 12.10 De Danne, Albergen
B1-jeugd Zondag 3 december Zenderen Vooruit DB1 De Lutte DB1 15.15 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 49 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 9 december D.S.V.D. DS2 Zenderen Vooruit DS1 20.10 t Hoge Vonder, Deurningen
D1-jeugd Zaterdag 9 december D.S.V.D. D2 Zenderen Vooruit D1 17.40 t Hoge Vonder, Deurningen
Dames 2 Zondag 10 december D.S.V.D. DS4 Zenderen Vooruit DS2 17.35 t Hoge Vonder, Deurningen
B1-jeugd Zondag 10 december D.S.V.D. DB1 Zenderen Vooruit DB1 14.00 t Hoge Vonder, Deurningen
           
Team Week 50 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 14 december Hacol '90 DMW1 Zenderen Vooruit DMW1 20.30 Vondersweijde, Oldenzaal
Dames 1 Zaterdag 16 december Zenderen Vooruit DS1 JMS/Hurry up DS1 19.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zondag 17 december Zenderen Vooruit DS2 HCW DS1 12.50 t Wooldrik, Borne Hal 1
B1-jeugd Zondag 17 december Zenderen Vooruit DB1 Stevo DB1 11.45 t Wooldrik, Borne Hal 1
C1-jeugd Zondag 17 december Zenderen Vooruit DC1 Kedingen DC2 10.45  t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 17 december Zenderen Vooruit D1 Kedingen D2 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 17 december B.W.O. E2 Zenderen Vooruit E1 10.20 t Hoge Vonder, Deurningen
           
Team Week 1 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 6 januari Zenderen Vooruit DS1 Stevo DS1 19.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zondag 7 januari Zenderen Vooruit DS2 Hacol '90 DS3 13.50 t Wooldrik, Borne Hal 1
B1-jeugd Zondag 7 januari Zenderen Vooruit DB1 Borhave DB1 12.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
C1-jeugd Zondag 7 januari Zenderen Vooruit DC1 Stevo DC2 11.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 7 januari Zenderen Vooruit D1 Combinatie '64 D3 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 7 januari Zenderen Vooruit E1 Bornerbroek E2 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 2 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 11 januari Zenderen Vooruit DMW1 Bentelo DMW1 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 1 Zaterdag 13 januari T.V.O. DS1 Zenderen Vooruit DS1 19.30 De Marke, Hengevelde
Dames 2 Zondag 14 januari Combinatie '64 Zenderen Vooruit DS2 12.25 De Fakkel, Losser
B1-jeugd Zondag 14 januari W.H.C. DB1 Zenderen Vooruit DB1 11.00 De Marke, Hengevelde
D1-jeugd Zondag 14 januari Olympia HGL Zenderen Vooruit D1 09.55 Veldwijk, Hengelo
E1-jeugd Zondag 14 januari Avanti Wilskracht E3 Zenderen Vooruit E1 10.30 De Brug, Enschede
           
Team Week 3 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 20 januari Zenderen Vooruit DS1 Hacol '90 DS1 20.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 20 januari Zenderen Vooruit DS2 Borhave DS2 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zaterdag 20 januari Zenderen Vooruit DB1 Avanti Wilskracht DB1 18.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
C1-jeugd Zondag 21 januari Zenderen Vooruit DC1 Borhave DC3 10.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 21 januari Zenderen Vooruit D1 Avanti Wilskracht D3 09.55 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 21 januari Zenderen Vooruit E1 Combinatie '64 E3 09.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 4 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 25 januari T.V.O. DMW1 Zenderen Vooruit DMW1 21.00 De Marke, Hengevelde
Dames 1 Zaterdag 27 januari Bentelo DS2 Zenderen Vooruit DS1 21.00 De Pol, Bentelo
Dames 2 Zondag 28 januari E.H.C. '95 DS2 Zenderen Vooruit DS2 14.25 Diekman, Enschede
B1-jeugd Zondag 28 januari Zenderen Vooruit DB1 Olympia HGL DB1 14.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
C1-jeugd Zondag 28 januari Avanti Wilskracht DC2 Zenderen Vooruit DC1 13.40 De Brug, Enschede
D1-jeugd Zondag 28 januari Bentelo D2 Zenderen Vooruit D1 09.00 De Pol, Bentelo
E1-jeugd Zondag 28 januari D.S.V.D. E3 Zenderen Vooruit E1 09.00 t Hoge Vonder, Deurningen
           
Team Week 5 Thuis Uit Aanvang Sporthal
B1-jeugd Zaterdag 3 februari De Lutte DB1 Zenderen Vooruit DB1 19.00 De Luttermolen, De Lutte
Dames 1 Zondag 4 februari Zenderen Vooruit DS1 B.W.O. DS1 12.10 t Wooldrik, Borne Hal 1
Dames 2 Zondag 4 februari Zenderen Vooruit DS2 B.W.O. DS3 13.20 t Wooldrik, Borne Hal 1
C1-jeugd Zondag 4 februari Zenderen Vooruit DC1 Bornerbroek DC2 11.10 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 4 februari Zenderen Vooruit D1 B.W.O. D1 10.25 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 4 februari Zenderen Vooruit E1 Olympia HGL E3 09.30 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 6 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 8 februari Zenderen Vooruit DMW1 D.S.V.D. DMW1 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
           
Team Week 7 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zondag 18 februari E&O DS2 Zenderen Vooruit DS1 15.40 Angelslo, Emmen
B1-jeugd Zondag 18 februari Zenderen Vooruit DB1 D.S.V.D. DB1 14.45 t Wooldrik, Borne Hal 2
D1-jeugd Zondag 18 februari Bornerbroek D2 Zenderen Vooruit D1 10.50 IISPA, Almelo
           
Team Week 8 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Dinsdag 20 februari W.H.C. DMW2 Zenderen Vooruit DMW1 21.00 De Marke, Hengevelde
           
Team Week 9 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 3 maart Zenderen Vooruit DS1 Combinatie '64 DS1 19.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zondag 4 maart Stevo DB1 Zenderen Vooruit DB1 11.45 De Ransuil, Geesteren
C1-jeugd Zondag 4 maart Zenderen Vooruit DC1 Combinatie '64 DC3 11.40 t Wooldrik, Borne Hal 1
D1-jeugd Zondag 4 maart Zenderen Vooruit D1 Dynamiek D2 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 4 maart Zenderen Vooruit E1 B.W.O E2 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
           
Team Week 10 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Donderdag 8 maart Zenderen Vooruit DMW1 Borhave DMW1 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 10 maart D.H.V. DS2 Zenderen Vooruit DS2 19.30 De Reiger, Delden
D1-jeugd Zaterdag 10 maart W.H.C. D2 Zenderen Vooruit D1 17.30 De Marke, Hengevelde
Dames 1 Zondag 11 maart Borger DS1 Zenderen Vooruit DS1 14.15 De Koel, Borger
B1-jeugd Zondag 11 maart Borhave DB1 Zenderen Vooruit DB1 11.00 t Wooldrik, Borne
C1-jeugd Zondag 11 maart Dynamiek DC1 Zenderen Vooruit DC1 11.25 De Mossendam, Goor
E1-jeugd Zondag 11 maart Bornerbroek E2 Zenderen Vooruit E1 09.00 IISPA, Almelo
           
Team Week 11 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zaterdag 17 maart Zenderen Vooruit DS1 R.S.C. DS1 20.15 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zaterdag 17 maart Zenderen Vooruit DS2 de Tukkers DS3 19.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
B1-jeugd Zondag 18 maart Zenderen Vooruit DB1 W.H.C. DB1 12.40 t Wooldrik, Borne Hal 2
C1-jeugd Zondag 18 maart Zenderen Vooruit DC1 De Lutte DC1 11.40 t Wooldrik, Borne Hal 2
D1-jeugd Zondag 18 maart Zenderen Vooruit D1 De Lutte D1 10.55 t Wooldrik, Borne Hal 2
E1-jeugd Zondag 18 maart Zenderen Vooruit E1 Avanti Wilskracht E3 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 2
           
Team Week 12 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Recreanten Woensdag 21 maart de Tukkers DMW1 Zenderen Vooruit DMW1 21.00 De Danne, Albergen
Dames 1 Zaterdag 24 maart Zenderen Vooruit DS1 D.S.V.D. DS2 19.30 t Wooldrik, Borne Hal 2
Dames 2 Zondag 25 maart Zenderen Vooruit DS2 D.S.V.D. DS4 10.45 t Wooldrik, Borne Hal 1
B1-jeugd Zondag 25 maart Avanti Wilskracht DB1 Zenderen Vooruit DB1 12.55 De Brug, Enschede
D1-jeugd Zondag 25 maart Zenderen Vooruit D1 D.S.V.D. D2 10.00 t Wooldrik, Borne Hal 1
E1-jeugd Zondag 25 maart Combinatie '64 E3 Zenderen Vooruit E1 10.40 De Fakkel, Losser
           
Team Week 13 Thuis Uit Aanvang Sporthal
Dames 1 Zondag 8 april JMS/Hurry Up DS1 Zenderen Vooruit DS1 15.10 De Eendracht, Zwartemeer
Dames 2 Zondag 8 april HCW DS1 Zenderen Vooruit DS2 15.05 Spoorzone, Winterswijk
C1-jeugd Zondag 8 april Kedingen DC2 Zenderen Vooruit DC1 10.30 n Dikken, Wierden
D1-jeugd Zondag 8 april Kedingen D2 Zenderen Vooruit D1 09.45 n Dikken, Wierden