Kantine en vervoer

Zaterdag 5/9     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
La Premiére A1 - ZV A1 14.30 uur     Ruud Platenkamp Bart Kamphuis Luc Besselink
Zenderen Vooruit C1D - avc Heracles C2G 15.00 uur Julian Post 15.00 - 17.30      
Zenderen V MC1 - BWO MC2 13.00 uur Pleun Olthof 13.00 - 15.00       
Stevo D2 - Zenderen Vooruit D1 11.15 uur     Jard Meijer Ties Gierveld Teun Schulten
Zenderen Vooruit D2 - Luctor et Emergo D5 11.30 uur Duncan Melenhorst 11.30 - 13.00      
Rood Zwart E4 - Zenderen Vooruit E1 10.00 uur     Wessel Brus    
Zenderen V ME1 - Luctor et Emergo ME1 10.00 uur Elke Brus 10.00 - 11.30      
Oranje Nassau F6 - Zenderen Vooruit F1 08.45  uur     Thomas Ruiz Nout Lansink  
TVO F4 - Zenderen Vooruit F2 10.00 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 12/9     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
De Tukkers A2 - Zenderen Vooruit A1 14.30 uur     Jamey Oude Breuil Rik Brus Justin Sonder
Zenderen Vooruit C1 - VMC C1D 15.00 uur Tom Lokotte 15.00 - 17.00      
Zenderen V MC1 - SDC '12 MC2 13.00 uur Amber Hoek 13.00 - 15.00       
Luctor et Emergo D2 - Zenderen Vooruit D1 11.15 uur     Douwe Welles Pepijn van Loon  
Zenderen Vooruit D2 - Stevo D4 11.30 uur Twan Pouwel 11.30 - 13.00      
Zenderen Vooruit E1 - Saasveldia E2 10.00 uur Joshua Schmit 10.00 - 11.30      
Sportlust G ME2 - Zenderen V ME1 09.30 uur     Wieke Kamphuis    
Delden F1 - Zenderen Vooruit F1 09.00 uur     Joy Melenhorst Guus Koelen  
Zenderen Vooruit F2 - Hoeve Vooruit F1 10.00  uur          
                   
Zaterdag 19/9     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Zenderen Vooruit A1 - Quick '20 A4D 15.30 uur Tim Mossel 15.00 - 17.30      
ATC '65 C6 - Zenderen Vooruit C1 12.00 uur     Jan Heck Remco Russchenkamp Max Lutke Schipholt
NEO MC1 - Zenderen V MC1 13.30 uur     Nori van Faassen Lonneke Demmer Tessa Nijhuis
Zenderen Vooruit D1 - La Première D1D 11.30 uur Job Egberts 11.30 - 13.00      
Excelsior '31 D8 - Zenderen Vooruit D2 08.30 uur     Roel Kolenbrander Maxim Nijhuis  
Oranje Nassau E9 - Zenderen Vooruit E1 11.15 uur     Job Gierveld    
Zenderen V ME1 - Luctor et Emergo ME1 10.00 uur Pien ten Dam 10.00 - 11.30      
Zenderen Vooruit F1 - BSC Unisson F2 10.00 uur          
WVV '34 F7 - Zenderen Vooruit F2 10.00 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 26/9     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Fleringen A1D - Zenderen Vooruit A1 16.00 uur     Ruben Elzinga Swier Houkes Pim Olthof
Zenderen Vooruit C1 - PH C3 15.00 uur Stijn Annink 15.00 - 17.30      
Zenderen V MC1 - Quick '20 CM1 13.00 uur Anouk Horstman 13.00 - 15.00      
Oranje Nassau D4 - Zenderen Vooruit D1 08.45 uur     Guus ten Broeke Luan van Dienst  
Zenderen Vooruit D2 - Markelo D3 11.30 uur Ferron Raassing 11.30 - 13.00      
Zenderen Vooruit E1 - Vogido E6 10.00 uur Thijmen Kruiper 10.00 - 11.30      
HHC ME1 - Zenderen V ME1 08.30 uur     Lynn Oude Voshaar    
Bon Boys F6 - Zenderen Vooruit F1 10.30 uur     Sten Feldman    
Zenderen Vooruit F2 - Buurse F3 10.00 uur          
                   
Zaterdag 3/10     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
ASV '57 A1 - Zenderen Vooruit A1 12.15 uur     Jordy Sonder Thijs Oude Rengerink Jelmer Kuipers
Zenderen Vooruit C1 - Reutum C1 15.00 uur Stan ten Tusscher        
Zenderen V MC1 - BWO MC2 13.00 uur Rinske Breteler        
Zenderen Vooruit D1 - MVV '29 D2 11.30 uur Mart Ganzeboom        
Enter D2G - Zenderen Vooruit D2 11.15 uur     Dries Smelt Etienne van Loon  
De Tukkers E5M - Zenderen Vooruit E1 10.00 uur     Guus Diepenmaat    
Zenderen  ME1 - Achilles '12 ME2 10.00 uur Merle Overklift        
AJC '96 F2 - Zenderen Vooruit F1 09.00 uur     Thomas Ruiz Nout Lansink  
Bentelo F6 - Zenderen Vooruit F2 09.30 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 10/10     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Zenderen Vooruit A1 - Reutum A1D 15.30 uur Ruud Platenkamp 15.00 - 17.30      
De Tukkers C2 - Zenderen Vooruit C1 13.00 uur     Stijn Rikmanspoel Joep ten Dam Daan Kolenbrander
Sparta Enschede MC1D - Zenderen V MC1 14.30 uur     Esther Westerik Pleun Olthof Myrthe Huurneman
Quick '20 D4G - Zenderen Vooruit D1 10.00 uur     Elia Wennekink Jard Meijer  
Zenderen Vooruit D2 - Excelsior '31 D7 11.30 uur Tom Vreeman 11.30 - 13.00      
Zenderen Vooruit E1 - Wilhelminaschool E5 10.00 uur          
Oranje Nassau ME1 - Zenderen V ME1 10.00 uur     Lynn Oude Voshaar    
Zenderen Vooruit F1 - Almelo F2 10.00 uur Alec Melenhorst 10.00 - 11.30      
Zenderen Vooruit F2 - TVO F3 09.00 uur Team zelf 09.00 - 10.00      
                   
Zaterdag 17/10     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Oranje Nassau A3 - Zenderen Vooruit A1 12.30 uur     Bart Kamphuis Luc Besselink Tim Mossel
Zenderen Vooruit C1 - Quick '20 C5 15.00 uur Thijmen Hoek        
Zenderen V MC1 - LSV MC1 13.00 uur Linde van Faassen        
Zenderen Vooruit D1 - Stevo D2 11.30 uur Patrick Heuven        
NEO D8 - Zenderen Vooruit D2 12.00 uur     Joran Raasing Jort Kosse  
KOSC E4 - Zenderen Vooruit E1 09.00 uur     Milan Leushuis    
Zenderen V ME1 - Stevo ME1 10.00 uur Kyra Rijkens        
BZSV Blauwwitters F1G - Zenderen Vooruit F1 09.30 uur     Jorn Kruiper Guus Koelen  
Bornerbroek F3 - Zenderen Vooruit F2 09.00 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 24/10                
Zenderen Vooruit A1 - vrij              
Zenderen Vooruit C1 - vrij              
Zenderen VMC1 - vrij              
Zenderen Vooruit D1 - vrij              
Zenderen Vooruit D2 - vrij              
Zenderen Vooruit E1 - vrij              
Zenderen V ME1 - vrij              
Zenderen Vooruit F1 - vrij              
Zenderen Vooruit F2 - vrij              
                   
Zaterdag 31/10     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Zenderen Vooruit A1 - La Première A1 15.30 uur Rik Brus 15.00 - 17.30      
Zenderen Vooruit C1 - vrij              
TVC '28 MC1 - Zenderen V MC1 11.00 uur     Tessa Nijhuis Iris Oude Rengerink Sara Kolenbrander
ASV '57 D1 - Zenderen Vooruit D1 09.00 uur     Mart Ganzeboom Teun Kamphuis Teun Schulten
Zenderen Vooruit D2 - Rood Zwart D4 11.30 uur Gijs Gierveld 11.30 - 13.00      
Zenderen Vooruit E1 - Reutum E2G 10.00 uur Wessel Brus 10.00 - 11.30      
Luctor et Emergo ME2 - Zenderen Vooruit ME1 11.00 uur     Marije Demmer    
Zenderen Vooruit F1 - vrij              
Delden F5 - Zenderen Vooruit F2 09.00 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 7/11     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
PH A2 - Zenderen Vooruit A1 14.45 uur     Thomas Pol Justin Sonder Kees ten Broeke 
Zenderen Vooruit C1 - SDC '12 C3D 15.00 uur Ivar Hakkenbroek 15.00 - 17.30      
Zenderen V MC1 - Losser MC1 13.00 uur Lonneke Demmer 13.00 - 15.00      
Zenderen Vooruit D1D - DOS '37 D2 11.30 uur          
Zenderen Vooruit D2 - Oranje Nassau D10 11.30 uur Twan Pouwel 11.30 - 13.00      
Zenderen Vooruit E1 - Quick '20 E12 10.00 uur Joshua Schmit 10.00 - 11.30      
Saasveldia ME1 - Zenderen Vooruit ME1 09.30 uur     Pien ten Dam    
Oranje Nassau F5 - Zenderen Vooruit F1 08.45 uur     Giel Smelt    
Zenderen Vooruit F2 - Buurse F4 10.00 uur          
                   
Zaterdag 14/11     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Zenderen Vooruit A1 - vrij              
BWO C2 - Zenderen Vooruit C1 13.15 uur     Julian Post Tom Lokotte Stijn Annink
ATC '65 MC2 - Zenderen V MC1 11.30 uur     Anouk Horstman Rinske Breteler Nori van Faassen
Zenderen Vooruit D1D - Juventa '12 D2 11.30 uur Douwe Welles        
Luctor et Emergo - Zenderen Vooruit D2 11.15 uur     Maxim Nijhuis Dries Smelt  
NEO E9 - Zenderen Vooruit E1 08.30 uur     Thijmen Kruiper    
Zenderen Vooruit ME1 - Hardenberg '85 ME1 10.00 uur Lynn Oude Voshaar        
Zenderen Vooruit F1 - Haaksbergen F1 10.00 uur          
Zenderen Vooruit F2 - Bentelo F5 09.00 uur Team zelf 09.00 - 10.00      
                   
Zaterdag 21/11     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
Zenderen Vooruit A1 - Luctor et Emergo A2 15.30 uur Ruben Elzinga 15.00 - 17.30      
De Esch C2 - Zenderen Vooruit C1 12.00 uur     Thijmen Hoek Jan Heck Jon Mossel
Zenderen V MC1 - vrij              
Zenderen Vooruit D1D - De Tukkers D2 11.30 uur Jard Meijer 11.30 - 13.00      
Oranje Nassau D9 - Zenderen Vooruit D2 08.45 uur     Duncan Melenhorst Roel Kolenbrander  
Quick '20 E13 - Zenderen Vooruit E1 08.30 uur     Job Gierveld    
Zenderen Vooruit ME1 - Berghuizen ME3 10.00 uur          
Zenderen Vooruit F1 - TVV F1 10.00 uur Guus Koelen 10.00 - 11.30      
Zenderen Vooruit F2 - Delden F4 09.00 uur Team zelf 09.00 - 10.00      
                   
Zaterdag 28/11     aanvang: kantinedienst tijd kantine Vervoer 1 Vervoer 2 Vervoer 3
NEO A2 - Zenderen Vooruit A1 15.15 uur     Jordy Sonder Swier Houkes Pim Olthof
Zenderen Vooruit C1 - DTC '07 C1 15.00 uur Max Lutke Schipholt        
Zenderen V MC1 - Achilles '12 MC2 13.00 uur Myrthe Huurneman        
TVC '28 D2 - Zenderen Vooruit D1D 10.00 uur     Job Egberts Pepijn van Loon  
Zenderen Vooruit D2 - SVV'56/Kloosterhaar D2 11.30 uur Ferron Raassing        
Zenderen Vooruit E1 - Fleringen E2 10.00 uur Milan Leushuis        
DETO ME1 - Zenderen Vooruit ME1 08.45 uur     Merle Overklift Elke Brus  
Enschedese Boys F1 - Zenderen Vooruit F1 10.15 uur     Giel Smelt    
Bentelo F4 - Zenderen Vooruit F2 09.30 uur     Team zelf    
                   
Zaterdag 5/12     aanvang:          
Zenderen Vooruit A1 - vrij              
Zenderen Vooruit C1 - vrij              
Zenderen V MC1 - vrij              
Zenderen Vooruit D1 - vrij              
Zenderen Vooruit D2 - vrij              
Zenderen Vooruit E1 - vrij              
Zenderen Vooruit ME1 - vrij              
Zenderen Vooruit F1 - vrij              
Zenderen Vooruit F2 - vrij              
                   
Zaterdag 12/12     aanvang: kantinedienst tijd kantine      
Zenderen Vooruit A1 - vrij              
Zenderen Vooruit C1 - vrij              
Zenderen V MC1 - vrij              
Zenderen Vooruit D1 - vrij              
Zenderen Vooruit D2 - vrij              
Zenderen Vooruit E1 - vrij              
Zenderen Vooruit ME1 - vrij              
Zenderen Vooruit F1 - vrij              
Zenderen Vooruit F2 - WVV '34 F6 10.00 uur Team zelf 10.00 - 11.30