Toernooien

  Overzicht toernooien 2018    
           
Team Datum Dag Vereniging Plaats Bijz.
           
JO19 7-jun-2018 Donderdag Fleringen Fleringen 3e, 4e klasse, 18.30 uur
JO19 1-jun-2018 Vrijdag BVV Borne Borne 3e, 4e klasse, 19.00 uur
JO19 9-jun-2018 Zaterdag Twenthe Goor Goor 13.30 uur
JO19 1-jun-2018 Vrijdag ABS Bathmen 18.00 uur
JO19          
           
MO17 16-jun-2018 Zaterdag Fc Eibergen Eibergen  
MO17 10-jun-2018 Zondag Twenthe Goor Goor 13.00 uur
MO17 2-jun-2018 Zaterdag Zenderen Vooruit Zenderen middag
           
JO15  2-jun-2018 Zaterdag Fleringen Fleringen 3e, 4e klasse, 13.30 uur
JO15  9-jun-2018 Zaterdag sv Hector Goor middag
JO15 10-jun-2018 Zondag sv Enter Enter middag
JO15 16-jun-2018 Zaterdag BVV Borne Borne 2e, 3e klasse, 13.30 uur
JO15 3-jun-2018 Zondag Twenthe Goor Goor 13.30 uur
JO15 2-jun-2018 Zaterdag Oranje Nassau Almelo 13.00 uur
JO15 3-jun-2018 Zondag ABS Bathmen middag
JO15 2-jun-2018 Zaterdag ASV '57 Aadorp middag
           
JO13   2-jun-2018 Zaterdag Fleringen Fleringen 2e, 3e klasse, 09.30 uur
JO13 9-jun-2018 Zaterdag Holten Holten alle klasses
JO13 9-jun-2018 Zaterdag sv Hector Goor middag
JO13 10-jun-2018 Zondag sv Enter Enter ochtend
JO13 16-jun-2018 Zaterdag BVV Borne Borne 3e, 4e klasse, 09.00 uur
JO13 3-jun-2018 Zondag Twenthe Goor Goor 09.30 uur
JO13 2-jun-2018 Zaterdag Oranje Nassau Almelo 09.00 uur
JO13 3-jun-2018 Zondag ABS Bathmen ochtend
JO13 9-jun-2018 Zaterdag Juliana'32 Hengelo OV  
  2-jun-2018 Zaterdag Fc Berghuizen Oldenzaal  
           
MO13 16-jun-2018 Zondag Fc Eibergen Eibergen  
MO13 9-jun-2018 Zaterdag sv Enter Enter middag
MO13 2-jun-2018 Zaterdag Oranje Nassau Almelo 09.00 uur
MO13 1-jun-2018 Vrijdag ASV '57 Aadorp avond
           
JO11 9-jun-2018 Zaterdag Fleringen Fleringen 3e, 4e klasse, 13.30 uur
JO11 9-jun-2018 Zaterdag Holten Holten alle klasses
JO11 17-jun-2018 Zondag Fc Eibergen Eibergen  
JO11 9-jun-2018 Zaterdag sv Hector Goor ochtend
JO11 9-jun-2018 Zaterdag sv Enter Enter middag
JO11 9-jun-2018 Zaterdag BVV Borne Borne alle klasses, 13.30 uur
JO11 2-jun-2018 Zaterdag Twenthe Goor Goor 13.30 uur
JO11 2-jun-2018 Zaterdag ABS Bathmen 13.00 uur
JO11 9-jun-2018 Zaterdag Rood Zwart Delden 13.30 uur
JO11 9-jun-2018 Zaterdag Juliana'32 Hengelo Ov  
JO11 2-jun-2018 Zaterdag Fc Berghuizen Oldenzaal  
JO11 2-jun-2018 Zaterdag ASV '57 Aadorp ochtend
           
           
           
JO9 9-jun-2018 Zaterdag Fleringen Fleringen 4e, 5e klasse, 09.30 uur
JO9 9-jun-2018 Zaterdag Holten Holten alle klasses
JO9 17-jun-2018 Zondag Fc Eibergen Eibergen  
JO9 9-jun-2018 Zaterdag sv Hector Goor ochtend
JO9 9-jun-2018 Zaterdag sv Enter Enter ochtend
JO9 2-jun-2018 Zaterdag BVV Borne Borne alle klasses, 13.30 uur
JO9 2-jun-2018 Zaterdag Twenthe Goor Goor 09.30 uur
JO9 2-jun-2018 Zaterdag ABS Bathmen ochtend
JO9 9-jun-2018 Zaterdag Rood Zwart Delden 09.30 uur
JO9 9-jun-2018 Zaterdag Juliana'32  Hengelo Ov  
JO9 2-jun-2018 Zaterdag Fc Berghuizen Oldenzaal  
           
4x4 9-jun-2018 Zaterdag sv Hector Goor ochtend
4x4 10-jun-2018 Zondag sv Enter Enter middag
4x4 3-jun-2018 Zondag BVV Borne Borne 09.00 uur
4x4 2-jun-2018 Zaterdag Twenthe Goor Goor 09.30 uur
4x4 9-jun-2018 Zaterdag Juliana'32 Hengelo Ov  
4x4 2-jun-2018 Zaterdag Zenderen Vooruit Zenderen ochtend